גיזום עצים גדולים

עיקרי הדברים:

כאשר גוזמים עצים גדולים, חשוב לוודא שאתם עושים זאת בצורה הנכונה. אחרת, אפשר לגרום ליותר נזק מתועלת. מעבר לכך שגיזום לא מקצועי יכול להוביל למחלות עצים ואילו להריגת העץ, זהו גם עניין בטיחותי לכל דבר. הנה כל מה שכדאי לדעת בנושא:

דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת גיזום עצים גדולים:

1) יש לוודא שהעץ בריא וחזק מספיק לגיזום, אחרת הוא עשוי שלא לשרוד את פעולת הגזם.

2) יש לוודא שאין מחלות או חרקים באזור או על העץ. אם כן, חשוב לטפל בכך במקביל.

3) ודאו שיש לחברת הגיזום את הכלים הנכונים לעבודה, אחרת אל תתנו להם להתקרב לעצים שלכם.

4) תמיד יש ללבוש ציוד מגן במהלך גיזום עצים גדולים וגבוהים.

 

מדוע גיזום עצים גדולים הוא כה חשוב?

גיזום עצים גדולים חשוב ממגוון סיבות. זה עוזר למנוע מחלות עצים, מחלות של מזיקים, והוא יכול להפחית את הסיכון לנפילת עצים. תהליך גיזום עץ כולל כריתת ענפים מתים, דילול חופת העץ (החלק העליון של העץ) והקטנת גובה העץ. כמו כן, זה מועיל גם לזרימת האוויר בגינה.

גיזום עצים גדולים יכול להיות משימה לא פשוטה. לא קל לדעת מה לחתוך ומה להשאיר מאחור. אבל עם הכלים הנכונים, אפשר לשמור על העץ בריא ופרודוקטיבי במשך עשרות שנים. כשיש לך עץ גדול וגבוה, זה יכול להיות קשה לגזום אותו בעצמך. אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך היא, שהעץ רחוק מדי מהאדמה. יכול להיות קשה להגיע לראש עץ גבוה ללא סולם, ויכול להיות עוד יותר קשה לעשות את זה בצורה בטיחותית. ולכן כל כך חשוב לקבל סיוע של חברה או איש מקצוע העוסק במתן שירות בעבור גיזום וכריתת עצים. אם אתם זקוקים לעזרה מקצועית, שקול לשכור גוזם עצים מוסמך שיסיר ביעילות ובבטחה ענפים, יכרות כל עצים מתים וימנע מחלות.

 

השלב הראשון של גיזום עצים גדולים

השלב הראשון בגיזום עצים הוא לזהות את העץ שברצונך לגזום. לאחר זיהוי אילו עצים יש לגזום, חשוב להיעזר בגוזם עצים מוסמך. לפני שאתם מתחילים בפרויקט גיזום העצים שלכם, חשוב שתיעזרו באיש מקצוע מוסמך שיש לו ניסיון עם עצים גדולים ועצים גבוהים.

חברת גיזום עץ יכולה לספק עצות כיצד לגזום אותם מבלי לפגוע בעצים או ברכוש סמוך לעץ. כמו כן, גוזם עצים מוסמך יידע מה הן העונות בשנה שבמהלכן מומלץ לגזום עצים מסוגים כאלו ואחרים. חשוב לדעת, לעל כץ יש את העונה המומלצת לגיזום עבורו.

 

החשיבות של גיזום עצים

עץ הוא יצור חי. הוא צריך טיפול ותשומת לב כדי להישאר בריא ויפה. אם אתם רוצים לכרות עץ, חשוב להיעזר בגוזם עצים מנוסה בעל ידע ומיומנות בתחום זה. ואם אתם רוצים רק לגזום אותו, גם כאן יהיה חשוב לקבל סיוע של איש מקצוע. טיפ מאיתנו לסיום, תמיד תבצעו השוואת מחירים בין חברות גיזום עצים גבוהים. כך תמצאו את גוזמי העצים המומלצים ביותר ובמחירים הכי טובים.

אהבתם? שתפו עם החברים!
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

מעוניינים בשירותי גינון?

* גיזום וכריתת עצים בלבד

הדברת מזיקים בדשא

מזיקים וחרקים הם בעיה שכיחה שכל בעלי הבית מתמודדים איתה. מזיקים יכולים להוות מטרד והם יכולים גם להפיץ מחלות. כדי למנוע מזיקים וחרקים, עליכם לשלוט

קראו עוד »
חייגו עכשיו