מחירון גינון

עיקרי הדברים:

מעוניינים למצוא חברת גינון מקצועית שתספק לכם שירותי גינון איכותיים? צריכים לדעת מהן העלויות של שירותים מסוג זה? במאמר הנוכחי ריכזנו עבורכם את כל המידע הנחוץ לכם בנושא מחירון גינון. בין אם אתם מחפשים חברה שתעצב עבורכם גינת נוי, גנן שישתול לכם דשא בחצר או אפילו גננים שיוכלו לגזום עבורכם עצים ושיחים שמפריעים לשכנים שלכם – כאן תוכלו להתעדכן בעלויות של כל שירות.

מחירון גינון של אחזקת גינות

כל מה שכדאי לדעת על מחירון גינון

לפני הכל נקדים ונציין כי שירותי הגינון כגון דפים ירוקים הם נרחבים ומקיפים, וכך בהתאם כל שירות המוצע על ידי חברות גינון וגננים מקצועיים כרוך בעלויות משתנות. כיוון שכל גינה מאופיינת בשטח, גודל, היקף ומאפיינים נוספים בלעדיים – המחירון המובא בפניכם כולל טווחי מחיר ולא מחיר אחיד. קדימה מתחילים!

מחירון הקמת גינות

תהלך הקמת גינה כולל אינספור פעולות ותהליכים אותן הגנן צריך לבצע, ולכן כל פעולה כזו דורשת עלות משתנה. לדוגמה מחיר חיפוי הקרקע של הגינה ינוע בין 35 ₪ ועד 130 ₪, כאשר המחיר הסופי ייקבע בהתאם לגודל הגינה והשטח הדורש חיפוי, סוג החיפוי שנבחר ומורכבות העבודה. מחירו של קבלת ייעוץ לתכנון ועיצוב הגינה יתחיל מ-1000 ₪, כאשר הייעוץ כולל פגישה ואישית והכנת תוכנית מתאר לגינה.

מחירון גינון של אחזקת גינות

גינה מטופחת ויפה היא כזו שנעשים בה עבודות תחזוקה שוטפות לשמירה על הניקיון, והנראות הכללית שלה שנשמרת פסטורלית ונעימה. שירותי התחזוקה נעשים גם הם ע"י בעלי מקצוע בתחום, כאשר טווח המחירים נע גם הוא באופן משתנה על פי פרמטרים כמו גודל הגינה והיקפה, הצמחייה הנמצאת בה, מורכבות פעולות התחזוקה הדרושות ועוד. בד"כ תחזוקת גינה סטנדרטית שגודלה אינו עולה על 100 מ"ר תעלה 600 עד 1000 ₪, כשהשירות כולל תחזוקה חודשית והגעה פעמיים במהלך החודש.

מחירון התקנת דשא סינטטי

דשא סינטטי מהווה את החלופה האידיאלית למשטחי דשא טבעיים, כיוון שהוא לא דורש פעולות תחזוקה רבות ולכן הוא הבחירה המועדפת של רוב הבתים הפרטיים בעלי הגינות. שירותי התקנת דשא סינטטי נחשבים גם הם כחלק מנושא מחירון גינון, כאשר טווח המחירים נע בין 150-250 ₪ לכל מטר רבוע ובהתאם לסוג הדשא שנבחר. לרוב טווח מחירים זה כולל בתוכו גם שלבי הכנת השטח ליישום משטחי הדשא, ואספקת חומרי הגלם הדרושים לביצוע ההתקנה.

מחירון הקמת גינותמחירון שתילה ותחזוקת דשא טבעי

בשונה מדשא סינטטי, דשא טבעי מצרך שתילה של שתילים ייעודיים, כאשר מחירי השתילה משתנים בין שתילת דשא רגיל לבין שתילה של משטחי דשא מוכן. שתילת שתילים תעלה 30-40 ₪ לכל מטר רבוע, ואילו שתילת דשא מוכן תעלה 85-120 ₪ למ"ר. נוסף לשירותי אספקה ושתילת דשא טבעי, חברות גינון מספקות גם שירותים נלווים הכוללים תחזוקה לדשא כמו תהליך דישון שעלותו נעה בין 3-4 ₪ לפי מ"ר, כיסוח דשא באופן מקצועי בעלות של 350-550 ₪ כאשר מחירים אלו תקפים לשטח דשא בגודל של 100 מ"ר.

מחירון גינון של גיזום צמחיה

גינות רחבות שופעות בצמחיה דורשות לרוב תחזוקה רבה יותר הכוללת בין השאר גם גיזום של ענפים, שיחים וצמחיה אחרת הדורשת טיפול. לרוב הצורך בגיזום יהיה כאשר ענפים צומחים בצורה שאיננה אסתטית, ו/או כאלו שמהווים מטרד ואף סכנה. שירותי גינון כוללים במחירון גם פעולות גיזום שמחירן נע בין 300-500 ₪ לגינה בגודל 50 מ"ר. טווח מחירים זה כולל גם את פינוי והשלכת הגזם שהוסר מהעץ.

 

אהבתם? שתפו עם החברים!
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

מעוניינים בשירותי גינון?

* גיזום וכריתת עצים בלבד

הדברת מזיקים בדשא

מזיקים וחרקים הם בעיה שכיחה שכל בעלי הבית מתמודדים איתה. מזיקים יכולים להוות מטרד והם יכולים גם להפיץ מחלות. כדי למנוע מזיקים וחרקים, עליכם לשלוט

קראו עוד »
חייגו עכשיו