איך לבחור חברה לעיצוב גינות?

עיקרי הדברים:

עבודה משותפת עם צוות מקצועי של חברה לעיצוב גינות מספקת שקט נפשי. אם גננים מקצועיים מטפחים את הגינה שלכם ומטפלים בה בקביעות, אתם רגועים ויודעים שהשתילים, השיחים והעצים יתפתחו היטב, יצמחו בזמן, יחזיקו מעמד ויספקו לגינה מראה יפה וייחודי. הצוות המקצועי שמטפח את הגינה שלכם צריך לא רק לאהוב את העבודה עם עולם הצומח אלא גם לקבל ממנו השראה וליישם אותה בגינה שלכם. מחפשים חברה מקצועית שתטפל בגינה שלכם ברגש, בעדנה ובאהבה? כך תבחרו את מעצבי הנוף החדשים שלכם.

האלף־בית של כל גנן

אם אתם רוצים להיות בטוחים שהגינה שלכם תימצא בידיים טובות, הינה כמה עקרונות שלא תרצו לוותר עליהם.

ניסיון

כל גינה היא ייחודית, וכל גינה משקפת את החזון האישי ואת הטעם העיצובי של בעלי הבית. חשוב לבחור גננים ומעצבי נוף מנוסים שיוכלו להתמודד בביטחון מלא עם כל מה שהם ימצאו בגינה שלכם. הגננים שלכם צריכים להבין אתכם ולדעת איך ליישם את הרעיונות שלכם בשטח. כדי שחלום הגינה האוטופית שלכם יוכל להתגשם, אתם צריכים גננים מנוסים, מיומנים, מוכשרים ויצירתיים. 

תקשורת טובה

כן, אם אתם רוצים שמערכת היחסים ביניכם ובין הגננים שלכם תצליח, אתם צריכים תקשורת הדדית טובה. תקשורת טובה היא הכרחית כדי שחלום הגינה שלכם יוכל לקרום עור וגידים וכדי שתוכלו ליהנות מגינה שופעת ומטופחת לאורך שנים. חשוב שתהיו פתוחים עם מעצבי הנוף שלכם, תסבירו להם בפירוט מה אתם רוצים לראות בגינה, תנו את הדעת למה שהם מציעים ומצאו את הדרך ליישם את הרעיונות בשטח.  

התמחות בתחומי שירות רבים

ודאו שהחברה שבחרתם מתמחה בתחומי שירות רבים ויכולה לספק לגינה שלכם את כל המערכות והמתקנים הנחוצים לה. מעצבי הנוף שלכם צריכים לדעת איך להתקין במקצועיות מערכת השקיה, איך להניח דשא סינתטי ולטפל בו בקביעות, איך להתקין דק ופרגולה ואיך לטפל במנוע של בריכת הנוי. יש גננים שמתמחים בתחומי שירות מעטים ולא יוכלו לספק לגינה שלכם שירות מקצועי מלא. חפשו חברה מקצועית שמספקת את מלא השירותים לגינה החל בשתילה וכלה בהתקנת מתקנים. 

תיק עבודות

בקשו לראות את תיק העבודות של מעצבי הנוף. גננים ומעצבי נוף בדרך כלל גאים מאוד בעבודתם ומקפידים להציג לראווה עיצוב גינה בדף העסקי שלהם, באתר האינטרנט ובאלבום תמונות. עיינו בתמונות לעומק ובדקו את איכות העבודה, את רמת המקצועיות ואת ההשקעה בכל גינה וגינה. אל תתביישו לבקש גם המלצות מלקוחות קיימים או קודמים. המלצות של לקוחות יעזרו לכם לקבל החלטה ולצאת יחד עם הגננים לדרך משותפת. 

השקיעו מאמץ בבחירת הגננים המתאימים

הזמן שתקדישו לבחירת חברת הגינון המתאימה והמאמץ שתשקיעו בכך יבטיחו את שגשוגה של הגינה שלכם ואת הנחת שתרוו ממנה.

אהבתם? שתפו עם החברים!
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

מעוניינים בשירותי גינון?

* גיזום וכריתת עצים בלבד
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!