גננים בקריות

עיקרי הדברים:

גננים בקריותעברתם לבית חדש עם חצר פרטית? ברכותינו! אין ספק כי למגורים בבית עם גינה יש יתרונות רבים, אך כדי שתוכלו ליהנות ממנה כמו שצריך חשוב לתחזק ולטפח אותה בהתאם. על מנת לעשות זאת מומלץ לפנות אל גננים בקריות ואנשי מקצוע בתחום, שישמחו להעניק לכם שירות מקצועי. אז כיצד גנן מומחה יוכל לסייע לכם? נפרט על כך במאמר הנוכחי.

מה כוללים שירותיהם של גננים בקריות?

גננים הינם אנשי מקצוע המומחים בתכנון ועיצוב של גינות וחצרות, בין אם מדובר על גנים פרטיים בבתי מגורים ובין אם אלו גינות וחצרות גדולות לשימוש ציבורי. עיסוק הגננות הינו בעיקרו גידול וטיפוח של צמחים, כך שגננים הם הכתובת אליה יש לפנות לצורך טיפוח ועיצוב הגינה הפרטית בבתיכם. ניתן למצוא גננים בקריות המספקים את שירותיהם למגוון צרכים – החל משתילת צמחים והתקנת דשא ועד טיפול במזיקים המצויים בגינה.

גננים בקריות – התקנת דשא

כרי דשא מוסיפים מאוד ליופי ולעיצוב של גינות, כיוון שמשטחי הדשא הירוקים מקנים מראה אסתטי ופסטורלי ייחודי המאפיין את מראה הטבע. גננים בקריות העוסקים בהתקנה של דשא בגינות מספקים לרוב שירותים של התקנת דשא סינטטי או שתילה של דשא טבעי. העדיפות לסוג הדשא שיונח בגינה תלוי בכמה פרמטרים, אותם הגנן יבחן באופן מקצועי וימליץ על השיטה הטובה ביותר בהתאם לתנאי השטח והאזור.

גננים בקריות – אספקה ושתילת צמחים

כדי להשיג מראה של גינה יפה ומטופחת, מומלץ לשתול בה כמה שיותר צמחים מעניינים ומיוחדים כמו פרחים, עצי נוי, שיחים דקורטיביים ועוד. גנן מקצועי המתמחה בתכנון ועיצוב של גינות יוכל לסייע בבחירת ואספקת הצמחים המתאימים ביותר לשתילה בגינה, תוך התחשבות בתנאי הגידול באזור בו הבית ממוקם, הצורך בהשקיה מרובה/ מועטה, הנראות שצמחים אלו יעניקו לכל השטח ועוד.

גננים בקריות – הקמה ועיצוב של גינות

במידה והנכם מתגוררים בבית פרטי בעל שטח גינה גדול יחסית, מומלץ להיוועץ בגנן מקצועי שיעזור לכם לעצב את הגינה באופן מרשים ומיוחד. כיוון ששטח הגינה הגדול מאופיין באזורים רבים, רק איש מקצוע מנוסה בתחום עיצוב גנים ונוף יוכל להתאים את מראה הגינה לעיצוב הכולל של הבית וכל השטח מסביב. הגנן ידאג לעצב ולהקים את גינתכם מההתחלה, כדי שתוכלו ליהנות מחצר מטופחת שכיף לשהות בה.

גננים בקריות – חיבור מערכות השקיה

על מנת שהגינה תישאר אסתטית, יפה ומטופחת יש לדאוג להשקיה תמידית של הצמחייה הקיימת בה -בין אם מדובר על השקיה של משטחי הדשא הטבעי, עצי הפרי והנוי הנטועים בה, הפרחים והעציצים המקשטים אותה ועוד. במקום לזכור להשקות בכל פעם את הצמחייה, הגנן יוכל להקים עבורכם תשתית השקיה ייעודית שתדאג להשקות בזמן את הצמחים והפרחים בגינה באמצעות חיבור אל מערכת השקיה.

גננים בקריות – גיזום וכריתת עצים

גננים מומלצים בקריותיש לזכור כי גינה זקוקה לטיפוח נכון כל הזמן, וחוץ מהשקיה של הצמחייה בגינה חשוב לדאוג גם לעצים הבוגרים שנמצאים בשטח. שירותיהם של גננים בקריות כוללים בין השאר גם גיזום של ענפי עצים, לצורך שמירה על צמיחתו התקינה של העץ והוצאת ניצני פרי חדשים במידה ומדובר על עצי פרי. עצים בוגרים מאופיינים לרוב בענפים ארוכים ולעיתים חלשים, דבר העלול להוות בכנה לדיירי הבית הנמצאים בשטח העצים האלו. לכן גנן מקצועי יוכל לכרות במידת הצורך עצים מסוכנים, תוך ביצוע הפעולה באופן מבוקר ועם כלים מקצועיים לכך.

גננים בקריות – טיפול והדברת מזיקים

כמו שישנם מזיקים בתוך הבית, גם בגינה בחוץ קיימים מזיקים שונים העשויים לעשות נזקים משמעותיים לצמחייה בגינה. גננים בקריות מנוסים ידעו כיצד לאתר את אותם מזיקים, ולהדביר אותם באופן מהיר תוך שמירה על בריאות הצמחייה ובריאותם של בני המשפחה.

 

אהבתם? שתפו עם החברים!
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

מעוניינים בשירותי גינון?

* גיזום וכריתת עצים בלבד

הדברת מזיקים בדשא

מזיקים וחרקים הם בעיה שכיחה שכל בעלי הבית מתמודדים איתה. מזיקים יכולים להוות מטרד והם יכולים גם להפיץ מחלות. כדי למנוע מזיקים וחרקים, עליכם לשלוט

קראו עוד »
חייגו עכשיו