3 טיפים לרכישת מפוחי עלים נטענים

עיקרי הדברים:

מפוחי עלים נטענים יכולים להפוך את הטיפוח והטיפול בגינה לאיכותי, נוח ומאוד יעיל. ישנם 3 טיפים לרכישת מפוחי עלים נטענים שכדאי לדעת לפני שאתם מחליטים על הרכישה

מפוחי עלים מאפשרים לנקות את העלים בגינה הפרטית או בסמוך לבית, וכך לשפר את איכות החיים ואת היופי של הגינה. יש 3 טיפים לרכישת מפוחי עלים נטענים שיכולים לעשות קצת סדר בין מגוון המפוחים המוצע בשוק:

  • מתי לקנות את המפוחים – מפוחים נמצאים בשימוש במשך כל ימות השנה. אמנם יש את תקופות השלכת שבהן השימוש במפוחים גדול יותר מאשר בעונות אחרות, אולם ככלל לאורך כל השנה יש שימוש במפוחים. חשוב לדעת כי כאשר אתם רוכשים מפוח נטען, יש לכם אפשרות לקבל אחריות הן על המפוח והן על הסוללה. בדרך הזו, יש לכם יכולת להיות בטוחים שבמידה ותהיה תקלה, יש לכם כיסוי איכותי ותוכלו לקבל מכשיר או סוללה חלופיים. בדקו שאכן יש לכם אחריות על המפוח הנטען, קראו את האותיות הקטנות בתעודת האחריות וכך תדעו שבמידת הצורך, תוכלו להתמודד עם התקלה.
  • מפוח ירוק ידידותי לסביבה – מפוחי עלים נטענים פועלים באמצעות סוללות נטענות, מה שהופך אותם למאוד ידידותיים לסביבה. בעבר נעשה שימוש אך ורק במפוחי עלים הפועלים בעזרת מנוע בנזין. אדי הבנזין היו יוצרים מפגעי רעש וריח שמפריעים לסביבה ובנוסף היו פולטים גזי חממה לאטמוספירה. מפוחי עלים ירוקים מאפשרים לשמור על הסביבה, על איכות האוויר ועל כן לא מהווים מוקדי ריח או רעש שמפריעים לסביבה ופוגעים באיכות האוויר.
  • בדקו את איכות הסוללה – ישנם מפוחי עלים נטענים הפועלים על סוללות ליתיום. סוללות אלו מחזיקות מעמד זמן ממושך מאוד. הן מאפשרות שימוש רציף במפוח העלים וכך בעצם נותנים את האפשרות לנקות מעלים שטחים גדולים ורחבים. בניגוד אליהם, מפוחי עלים הפועלים על סוללות שאינן עשויות מליתיום, מאפשרים עבודה של כחצי שעה רציפה, ולעיתים אפילו פחות מזה. חשוב לדעת מה הם הצרכים המדוייקים שלכם, וכך לדעת איזה מפוח עלים יכול לתת את המענה המתאים ביותר עבורכם.

אגב, ישנם מפוחי עלים הפועלים על סוללות אוניברסליות. בדרך הזו, ניתן לעשות שימוש בסוללה גם עבור מכשירים חשמליים אחרים, וכך לחסוך בהוצאות החלפת סוללה במידת הצורך.

גם אם הגינה הפרית שלכם משמשת לישיבה מהנה, חשוב לשמור אותה מטופחת ונעימה. בעזרת מפוח עלים הגינה תהיה מטופחת כל ימות השנה, תוך השקעה של מינימום מאמץ וזמן כדי לשמר אותה כזו. מפוח עלים הוא דרך פשוטה ויעילה לקצר את זמן הגינון הנדרש, לשמור על היופי של הגינה וכמובן לשמור על איכות האוויר והסביבה.

לפני שאתם רוכשים מפוח עלים נטען, קראו את הטיפים וודאו שאתם רוכשים את מפוח העלים שעונה לכל הצרכים.

 

 

אהבתם? שתפו עם החברים!
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

מעוניינים בשירותי גינון?

* גיזום וכריתת עצים בלבד
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!